KONST / Litografier / Färglitografi 12555611
*
nr 1255 5611
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/175, bladets mått: 80x60
Kondition: gulnat blad
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2019
kl 19:54:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 09:07:31
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Robert Benson
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Läs mer om Robert Benson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad robert benson storbritannien
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Robert Benson
Kondition: gulnat blad
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Läs mer om Robert Benson
nr 1255 5611
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/175, bladets mått: 80x60
Kondition: gulnat blad
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 09:07:31 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Robert Benson
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.Läs mer om Robert Benson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad robert benson storbritannien
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50